Добре дошли в нашия магазин!

Производители

Отстъпки

Acetysal / Ацетизал при болка и температура 500мг. 20табл.

Описание

Активно вещество: Acetylsalicylic acid 500mg.
Ацетизал® притежава противоболков, противо-възпалителен и намаляващ високата температура ефект, а според прилаганата доза проявява и противоревматичен ефект.
Ацетизал® в ниски дози предотвратява настъпването на сърдечни болести като повторен миокардeн инфаркт при пациенти с прекаран миокарден инфаркт или нестабилна ангина пекторис (гръдна жаба), или мозъчен удар, причинени от запушването на кръвоносните съдове. 

  • Код: Actavis 19
Цена: 1.30лв.
Брой:
Изпратете на приятел Оценете продукта списък с желания
ПОКАЗАНИЯ:
  • Болка и/или фебрилитет.  
  • Ацетизал®  е подходящ за симптоматично облекчаване на лек до умерен болков синдром от различен произход - при главоболие, зъбобол
  • При остри и хронични възпалителни заболявания на горните дихателни пътища; грип и други вирусни заболявания
  • Остри инфекциозни болести, при температурни състояния от неясен произход и др.
  • Противовъзпалителен ефект - при ревматични и неревматични възпалителни и дегенеративни мускулно-ставни заболявания
  • Симптоматично облекчаване на симптомите, като болка, оток, зачервяване и локално повишение на температурата при  миалгии, мускулно-скелетни болки, ставни болки и др;
  • Ацетизал® притежава и антиагрегантен ефект. 

Фармацевтът препоръчва:

Мултифарм във Facebook

Интернет връзки

Изпълнителна агенция по лекарствата: www.bda.bg

Български фармацевтичен съюз: www.bphu.eu